Phasellus vitae ornare varius, quam nunc, tempus purus. Pellentesque malesuada arcu magna, gravida at, convallis ac, accumsan lorem.


SESJE NOWORODKOWE

CENA: 350 zł

  •  10 zdjęć ( w domu klienta)
  • czas trwania sesji: ok. 2-4 h
  • wydruk wybranych ujęć w formacie 13×18, zapakowanych w ozdobne opakowanie
  •  zdjęcia w formie elektronicznej w pełnej rozdzielczości przygotowanych do wydruk oraz w formacie przystosowanym do umieszczenia w Internecie (z moim logo)
* Sesję noworodkową najlepiej wykonać do 14 dnia życia dziecka. W tym czasie bez problemu można naturalnie układać ciałko Maluszka w pozy zapamiętane jeszcze z życia płodowego. W tym okresie dzieciątko przesypia jeszcze większość dnia, więc nie odczuwa żadnego dyskomfortu w związku z udziałem w sesji. W czasie sesji pomieszczenie nagrzewane jest dodatkowym nagrzewaczem tak, aby dziecku nie było chłodno w czasie, kiedy zostanie odkryte do zdjęcia. W czasie sesji najważniejszy jest Mały Człowiek, więc wszystkie działania uwarunkowane są od Jego potrzeb. Nie działam wbrew Dziecku, czekam aż Maleństwo się naje, załatwi swoje potrzeby, zostanie przewinięte. Dlatego sesje noworodkowe trwają czasem nawet 4 godziny.
Sesje noworodkowe wykonywane są zazwyczaj w domu klienta ze względu na zapewnienie jak największego komfortu maluszkowi.

 

Do każdej sesji można dokupić dodatkowe ujęcia w cenie 30 zł/szt.

 

 

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć noworodkowych TUTAJ

 

WAŻNE: nie udostępniam w żadnej formie zdjęć nieobrobionych.